Teslimat ve İade Sözleşmesi

royalteaturkiye.com’dan siparişini verdiğiniz tüm ürünler önce depo personeli tarafından ardından paketleme personeli tarafından ayrı ayrı kontrol edilerek dijital kamera kayıtları altında paketlenir.  Ürünler imzalı teslim fişleri ile depo personelinden paketlemeye oradan da kargo görevlisine teslim edilir.

Siparişlerinizi daha kolay işleme almak ve ürünlerinizi size en kısa zamanda güvenli biçimde size ulaştırmak için bazı tedbir ve önerilemiz bulunmaktadır. Bu öneri ve tedbirler şu şekilde sıralanabilir;

1- Sipariş verirken;

Ürünlerimiz özel paketli koli bazında sağlıklı olarak ambalajlanmıştır. Bu ambalajlar uluslarası taşımacılık standardlarında hazırlanmıştır. Koli bazında verilen siparişler kendi özel paketleriyle güvenli bir şekilde kargoya teslim edilecektir . Bireysel müşterilerin verdiği siparişler ise yine kendi ambalajlarında ancak özel koruma köpüğü ile tekrar paketlenerek gönderilecektir . Yine de bazı hallerde ürünler zarar görebileceğinden bazı önlemler ve tedbirler alınması gerekmektedir .

2- Siparişten sonra (teslimat sırasında)

Siparişler sabah 9:00 dan akşam 18:00 e kadar telefon, faks yada email olarak alınır. Siparişiniz alındıktan sonra kargo şirketi ve teslimat şekli ile size ulaştırılır. Yurt genelinde teslimatlar, ürün depomuzdan çıktıktan sonra azami 3 iş günü içinde yurtdışı siparişlerinde ise bu süre 15 gün içinde  bayi veya bireysel müşteriye ulaştırılır.

UYARI :

*Saat 15:00 ‘den sonra verilen siparişler bir sonraki gün değerlendirmeye alınmaktadır.

*Siparişler saat 18:00 ‘da, kargoya teslim edilmektedir.

Kargo teslimatı sırasında yerimde yoktum, ne yapmalıyım ?

Adres teslim siparişlerinizde kargo ilgili kişiyi bulamazsa not bırakır. Adresinizde hata varsa kargo bizi arayarak durumu bildirir ve bizde size durumu bildirerek teslim almanızı sağlarız.

Kargonuzun size sağlam ve eksiksiz olup olmadığını Kargo teslimat Fişini imzalamadan önce kontrol ediniz.

Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile birlikte açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan saatler sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından yada ile teslim anında hazırlanmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilecektir.  Bu durumda kesinlikle firmamız sorumlu tutulamaz.

Bir problem ile karşılaşırsanız kargo görevlisini mekanınızı terketmeden önce bize haber veriniz.

Ürünü herhangi bir nedenle iade edebilmeniz için ürünün orjinal ambalajında tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri eksiksiz ve fiziksel hasarsız olması gerekmektedir.

Ürün iadelerinde faturamızın tüm kopyalarının (2 Kopya) ürün ile birlikte yollanması gerekmektedir.

Aksi takdirde ürünün hasarından Bayi sorumludur. Bayi, üretimden kaynaklanmayan arızalardan firmamızı sorumlu tutmadığını kabul eder.

Ürün Teslimatı : Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Teslimat fişi imzalandıktan sonraki yapılacak talep ve itirazlar KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak yada sipariş vermek için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda size yine yardımcı olabilmek dileğiyle.

royalteaturkiye.com

Ürün İade Sözleşmesi

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz.

Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir.

Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın.

İade Şartları

Vazgeçme

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@royalteaturkiye.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları Royal Tea  tarafından karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

III. Hatalı Ürünler

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@royalteaturkiye.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

ÜCRETSİZ KARGO