Bitkilerin Şifalı Gücü: Royal Tea Karışık Bitkisel Çay

15 Ekim 2018 Yazarı weblegrafik Kapalı

Bitkilerin tedavide ilaç olarak kullanılması, insanın varoluşu kadar eski olduğunu biliyor muydunuz?

İnsanlığın başlangıcının, bitkilerin ve bazı hayvanların varlığından sonra olduğunu düşünürsek  şifalı bitki kullanımlarının da insanlığın tarihi ile başladığını söylemek yanlış olmayacaktır. 🙂
Bitkilerde tedavi en eski iyileştirme yöntemlerinden biri. İlk yazılı eserlerde bile bitkilerin hastalıkları iyileştirmede kullanıldığına dair ispatlar bulunuyor.

Çok eski çağlara dayanan bu şifalı bitkiler, son yıllarda sağlık ve tedavi yöntemleri olarak tekrar popülerliğini kazandı…

Bitkiler ve bu bitkilerin yağlarından elde edilen tedavi yöntemleri  şüphesiz en güvenilir yöntem; fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta dahilinde:
Her bitkinin sağlıklı olması demek istediğimiz bitkiyi istediğimiz şekilde kullanabiliriz anlamına gelmiyor elbette. Bu sebeple kendi kendinize oluşturacağınız bitki karışımlarından kaçınmalısınız. Hangi bitki hangi bitki ile etkileşime geçiyor veyahut karışımlarında miktarlarını ne kadar kullanmayı bilmek önemli nokta. Aksi taktirde vücut dengenizi ve sağlığınızı bozacak risklerle yüksek oranda karşılaşmanız mümkün.

Royal Tea Karışık Bitkisel Çay doğanın gücünden ilham alarak %100 doğal bitkilerden doğru oranlarla karışım yaparak hazırlandı. Vücudunuzun yağ depolamasını engelleyerek daha hızlı yağ yakımı sağlar; metabolizmanızı hızlandırır, vücudunuzu kısa sürede forma sokar. 45 günde 4-12 arası kilo verimi gerçekleşir. Royal Tea’nin içindeki var olan her bitkinin vücut için mükemmel etkileri var. Yağ yakıcı, ödem atıcı, metabolizma hızlandırıcı, sindirim düzenleyici, bağışıklık güçlendirici… İçindeki bitkileri sizler için aşağıda sıraladık.  Daha sonraki yazılarımızda ise içeriğindeki her bitkinin vücudunuz için hangi işe yaradığını ve Royal Tea ile ilgili keyifli tarifleri paylaşacağız. Bu süreçte neler yapmalıyız, nasıl beslenmeliyiz, sağlıklı yaşamı nasıl keyifli hale getirebiliriz hep birlikte göreceğiz.

İçindekiler: Mate, funda, biberiye, yeşil çay, hibiskus, avokado, kiraz sapı, mısır püskülü, keten tohumu, aspir, ginseng, rezene, anason, maydanoz kurusu, limon, tarçın, toz beyaz çay, kuşburnu.
Bu kadar şifalı bitkinin doğru oranlarda karışması sonucu ortaya çıkan bir çay düşünün; ve size sadece birkaç hafta içinde gösterdiği etkiyi… 🙂

Royal Tea içerikleri ve detaylı bilgi için “Metabolizmanı ateşle! Royal Tea” yazımıza tıklayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO