KARIŞIK BİTKİ YAĞI
105
TL
10 Farklı doğal bitkilerden elde edilmiş %100 karışık bitkisel yağ.

İçindekiler: Aspir yağı, Biberiye yağı, Kırmızı acı biber yağı, Adaçayı yağı, Pamuk tohumu yağı, Çörek otu yağı, Zeytinyağı, Limon yağı, Nar çekirdeği yağı, Funda yağı.

→ metabolizmayı hızlandırır
→ mideyi rahatlatır
→ mide ve bağırsak parazitlerini yok eder
Kilo vermede duraksamayı kırar
Ne zaman ve nasıl içilir?
günde 1 kez içilir
→ Sabah aç karnına bol su ile 1 tatlı kaşığı içilir

→ Eğer Sabahları Royal Tea Çayımızı içiyorsanız, akşam yemeğinden bir saat sonra 1 çay kaşığı bir bardak su ile tüketebilirsiniz


İçindekiler
Doğal Yağ Detoksu, 10 farklı doğal bitkiden oluşan %100 bitkisel bir yağdır.
Aspur yağı
Vücudun hayati aktivitesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve yağ birikimi olasılığını ortadan kaldırır. Protein ve karbonhidrat içermez.
Biberiye yağı
Mide suyunun eksikliğini giderir, mide mukozasının iltihabını hafifletir ve patojenik mikroorganizmaların üremesini bastırır. Patojenik bakterileri öldürür ve üremelerini engeller. Doğal bir ağrı kesicidir ve baş ağrılarını etkili bir şekilde giderir. Uyku bozukluklarına neden olmaz, vücudu dinlendirir. Depresyon ve duygusal tükenmeyi önlemeye yardımcı olur.
Kırmızı acı biber yağı
Metabolizmayı hızlandırır ve kilo kaybını teşvik eder, metabolizmayı normalleştirmeye yardımcı olur, kabızlığı giderir ve gıda sindirimi ile ilgili sorunları çözer. Kırmızı acı biberde bulunan kapsaisin, vücudun ısınma hızını artırır ve ayrıca yağ birikimini önlemeye yardımcı olan ve iştahı kontrol eden TRPV1 duyu nöronunu harekete geçirir. Kilo kaybına katkıda bulunan bu süreçlerdir. Antimikrobiyal etkiye sahiptir. Vücudu gençleştirir ve bağışıklığı güçlendirir. Çok miktarda faydalı madde içerir - vitaminler (C, B, A ve E) ve mikro elementler. Baş ağrısı, gerginlikten kurtulmaya yardımcı olur.
Acı elma adaçayı yağı
Antiseptik, antiinflamatuar, analjezik, antispazmodik, idrar söktürücü ve terletici etkiye sahiptir. Mide ülseri ve bağırsak hastalıklarının tedavisinde, mide kolik, şişkinlik ve safra kesesinde iltihaplanma süreçlerinde yararlı özellikler gösterir. Adaçayı flavonoidler, alkaloidler ve tanenler, fitokitler ve acılık açısından zengindir. Oleanolik, ursolik ve klorojenik asitler içerir. Bitki, niasin, acılık ve fitocidlerin tedarikçisidir. Adaçayı esansiyel yağı, yüksek terpen bileşikleri içeriği için değerlidir.
Çörekotu Tohumu Yağı
Disbiyoz fenomenini ortadan kaldırarak bağırsak fonksiyonunu optimize eder, güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir, ateroskleroz ve kardiyovasküler hastalık riskini azaltır, kan şekeri ve kolesterol seviyelerini düşürür; kandaki "kötü" kolesterol konsantrasyonunu azaltır.
Zeytin yağı
Hem hücre içinde hem de bir bütün olarak vücutta metabolizmayı hızlandırır. İç organların işleyişini iyileştirir ve kilo verme sürecini hızlandırır ve karaciğer hücrelerinden toksik maddeleri uzaklaştırır. Safra çıkışını arttırmada olumlu bir etkiye sahiptir, bağışıklık sisteminin işleyişini iyileştirir ve kolajen ve elastin üretimini arttırır. Malign tümörlerin oluşma ve daha fazla büyüme riskini azaltır.
Limon yağı
Vücutta sıvı tutulmasını önler ve ayrıca metabolizmayı harekete geçirir. Sonuç olarak cilt altı yağı yakılır ve cildin üst katmanları pürüzsüzleşir. Bağırsakları ve diğer sindirim organlarını temizlemek için kullanılır, toksinleri uzaklaştırır. İç organların işleyişini bozan ve midede rahatsızlık, mide ekşimesi ve mide bulantısına neden olabilen gastrointestinal sistemdeki bağırsak parazitlerini yok eder.
Nar çekirdeği yağı
Gastrointestinal sistemin işleyişini etkiler, hücreleri onarır, yiyeceklerin sindirimini kolaylaştırmak için mide suyunun salgılanmasını teşvik eder, gastrit ve peptik ülser hastalığının oluşumunu engeller ve ayrıca zehirlenmeye karşı korur ve güçlü bir antioksidan görevi görür.
Funda yağı
Hücre yenilenme sürecini uyarır ve cildin görünümünü ve durumunu iyileştirir. Cildi tonlar, eşitler ve tazeler, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve kırışıklıkları giderir. Vücudun sinir sistemi üzerinde sakinleştirici etkisi, insan vücudu üzerinde hipnotik ve antienflamatuar etkisi vardır. Antibakteriyel, terletici ve idrar söktürücü, balgam söktürücü ve yara iyileştirici özelliklere sahiptir.
Pamuk yağı
Fitosteroller kolesterolü düşürmeye, kolesterol plaklarını çözmeye ve miyokard enfarktüsü ve ateroskleroz gelişimini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, kan damarlarının duvarlarında kolesterol birikimini azaltan bağırsak tarafından kolesterol emilimini azaltma yeteneğine de sahiptirler. Güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir, kan damarlarının elastikiyetini arttırır, kardiyovasküler sistemin işleyişini iyileştirir, iltihapla savaşır ve vücudu enfeksiyonlardan koruyan özel bir iç bariyer oluşturur, bağışıklık sisteminin koruyucu işlevini güçlendirir.
Uyarı: Hamileler, kalp rahatsızlığı olan hastalar için uygun değildir,tansiyon ve çocuklar.

Kullanmadan önce bir doktora danışın.