KARIŞIK BİTKİ ÇAYI
218
TL
Bitki uzmanları tarafından s özenle seçilmiş 18 bitkiden yapılan %100 doğal detoks çayı.

Her bir bitkinin doğal özellikleri ve kombinasyonuyla çalışması nedeniyle çayımız, metabolizmayı doğrudan etkileyerek yağ birikimini önlemeye ve yanmasını sağlamaya yardımcı olur.

İçindekiler: Yeşil çay, Biberiye, Funda, Mate, Avokado, Kiraz sapları, Mısır püskülü, Limon , Keten tohumu, Aspir çiçeği, Ginseng, Rezene, Anason, Beyaz Çay, Kuşburnu, Hibiskus, Tarçın, Kuru maydanoz

→ sindirim sistemini onarır ve metabolizmayı harekete geçirir
→ vücut üzerinde detoks etkisi yapar
→ hazmı kolaylaştırır şişliği giderir
→ fazla sıvıyı ve toksinleri giderir
→ besinlerin parçalanmasını hızlandırır
→ tokluk hissi verir, aşırı yemeyi önler
→ daha fazla su içme isteğini uyarırNe zaman ve nasıl içilir?
Çay, sindirim sistemini ve metabolizmayı harekete geçirmek için hazırlanmıştır.

Sabahları aç karnına kahvaltıdan yarım saat önce günde 1 defa
→ 1 bardak sıcak suya 1 çay kaşığı ekleyin
→ İyice karıştırın
→ 5 dakika demlenmesini bekleyin
→ Bitki tortuları ile birlikte karıştırarak sıcak veya soğuk için
Dilerseniz alternative tüketim olarak kahvaltıdan yarım saat önce
→ 3 kaşık sade yoğurda 1 çay kaşığı ekleyin karıştırarak tüketin

İçindekiler
Çayımız 18 doğal bitkinin %100 bitkisel karışımıdır.
Yeşil çay
Serbest radikalleri (oksidasyon sürecini tetikleyen moleküller) temizleyen, DNA hasarı, kan pıhtılaşması, kanser, ateroskleroz gibi hastalıklara karşı koruyan kateşinler - güçlü antioksidanlar içerir. Metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırır.
Biberiye
Kafur, okaliptüs yağının yanı sıra verbenon ve borneol, karnosin ve biberiye içerir. Bağışıklığı uyarır, iltihapla savaşır, vücut üzerinde tonik bir etkiye sahiptir ve toksinleri uzaklaştırır.
Funda
Kardiyovasküler sistem hastalıklarıyla başa çıkmaya yardımcı olan glikozitler içerir. Bileşimdeki makro besinlerin varlığı bu etkiyi arttırır. vücudu temizler ve sindirim sistemini normalleştirir. idrar söktürücü özelliklere sahiptir, şişlikle baş eder. Fazla ürik asidin atılmasını destekler. Antiinflamatuar ve antibakteriyel etkileri vardır. Flavonoidler nedeniyle kan bileşimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve vücudun savunma süreçlerini geliştirir. Kompleksin içindeki nadir alkaloidlerin, glikozitlerin ve bir vitamin kompleksinin içeriği, güçlü bir immünomodülatör etkiye sahiptir. Bitki vücudu zararlı etkenlerden korur ve yaşlanma sürecini engeller.
Mate
Vücudu ve bağışıklık sistemini güçlendirir, 24 vitamin, 15 amino asit ve antioksidan içerir. Yüksek kafein miktarı nedeniyle uyarıcı özelliklere sahiptir. Potasyum, magnezyum ve manganez açısından zengindir, kötü kolesterolü düşürmek, iştahı azaltmak ve yağ yakmak için faydalıdır. Romatizma ve kardiyovasküler hastalıklara karşı korur. Doğal hücre yenileme fonksiyonu ile cildi yeniler ve canlandırır.
Avokado
Kalp sağlığını korur. Protein ve mineral bakımından zengin, demir bakımından zengindir. Kan basıncını ve kolesterolü dengelemede etkilidir ve sağlıklı üreme fonksiyonunu destekler. Dışarıda cildi pürüzsüz ve canlı bırakır. Yağ asitleri, doğal antidepresanların sentezinde aktif olarak yer alır, kaygı seviyesini azaltır, merkezi sinir sistemini olumlu etkiler. Kronik yorgunluğu önleyen antioksidan glutatyon içerir. Avokado, "kötü" kolesterol seviyesini %20'ye kadar düşürür, vücut kitle indeksini ve vücut yağ göstergelerini düşürür.
Mısır püskülü
Choleretic, diüretik ve antispazmodik etkiye sahiptirler. Küçük taşların idrar yolundan atılmasını sağlar. Kan basıncını ve kolesterolü normalleştirirler. Metabolik süreçleri hızlandırır, detoksifikasyon yapar, virüsler ve bulaşıcı patojenlerle aktif olarak savaşmak için vücudun bağışıklık kuvvetlerini güçlendirir. Stigma, C ve K grubu vitaminleri, mikro ve makro elementler, saponinler, uçucu yağlar, organik lif ve nişasta içerir. Bileşim, selenyum dahil olmak üzere çok sayıda aktif bileşen içerir. Bu madde vücuttan toksinlerin atılmasını uyarır, kanser hücrelerinin gelişmesini engeller, yağların parçalanmasını hızlandırır, kilo vermeye yardımcı olur.
Kiraz sapları
Kan pıhtılaşmasını azaltan aktif bileşikler - kumarinler ve oksikumarinler sayesinde kan damarlarında kan pıhtılarının oluşumu önlenir. Kiraz sapları güçlü bir idrar söktürücü etkiye sahiptir, üreterlerden kumun çıkarılmasına yardımcı olur.
Keten tohumu
Hormon seviyelerini geri yüklerler. Omega-3, 6, 9 yağ asitleri içerirler - kilo kaybının etkili aktivatörleri, iştahı azaltır. Mide ve bağırsakların astarını temizler ve metabolizma hızını arttırırlar.
Aspir çiçekleri
Kan damarlarını genişletin ve kan dolaşımını iyileştirin, kan damarlarının duvarlarındaki yağı ortadan kaldırın, anti-inflamatuar, antifungal, antibakteriyel özelliklere sahip olun, terlemeyi iyileştirin, toksinlerin kanını temizleyin. Cinsel uyarıcı olarak kullanılan bir afrodizyak olarak kabul edilir.
Beyaz çay
Vücut üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Depresyon, yorgunluk, uyku sorunları ile mücadelede yardımcı olur.
Ginseng
Bitkinin kökünde metabolizmayı hızlandıran aktif maddeler vardır. Stresi azaltır, beyin aktivitesini uyarır, beynin bilişsel yeteneklerini geliştirir, yaşlanma sürecini yavaşlatır, verimliliği arttırır ve sinir sisteminin normal çalışmasına katkıda bulunur. Hormonal arka plan normale döner, östrojen ve progesteron yoğun olarak üretilir. Ginseng kökü, osteokondrozu önleyerek eklemlerin durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
Rezene
C vitamini içeriği bağışıklık sistemini güçlendirir. Gastrointestinal sistemde hafif bir müshil ve antispazmodik etkiye sahiptir. Karaciğeri alkol ve ağır yiyeceklerin parçalanmasından korur. Adet döngüsünü düzenler ve adet ağrılarını giderir. Antioksidan özelliği sayesinde vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur, vücutta ödem oluşmasını engeller.
Anason
Anason tohumları %18 protein, %8−23 yağ, %2−7 uçucu yağlar, %5 nişasta, bileşimin %12−25'i lif, geri kalanı nemdir. Demir, magnezyum, kalsiyum, çinko, manganez, potasyum, bakır kaynağı olarak servis yapın. Bu mineraller, kalp fonksiyonunu, düzgün kan dolaşımını, sağlıklı kemikleri korumak ve yiyecekleri enerjiye dönüştürmek için gereklidir. B vitaminleri beynin işleyişi için önemlidir. Bağırsak hareketliliğini iyileştirir, kronik kabızlığı, şişkinliği ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Su-tuz dengesini geri kazandırır, genitoüriner sistemdeki şişliği ve iltihabı ortadan kaldırır.
Hibiskus
Metabolizmayı etkiler, karaciğerde obezite ve yağ birikimini önler, boşaltım sistemlerini uyarır, vücudun kendini doğal yollarla temizlemesine yardımcı olur. İdrar söktürücü etkiye sahiptir, antiseptik özelliklere sahip organik asitler içerir. Hibiskus, güçlü anti-kanser özelliklerine sahip olduğu gösterilen polifenoller açısından zengindir. Ayrıca ebegümeci çiçeklerinde bulunan antosiyaninlerin anti-tümör özelliklerine sahip olduğuna dair araştırmalar da bulunmaktadır.
Kuşburnu
Genel olarak böbreklerin ve üriner sistemin işlevini iyileştirmeye yardımcı olurlar. Fazla sıvının vücuttan atılmasını teşvik edin, ödemi ortadan kaldırın, durgunluğu önleyin. Kuşburnu, hastalıktan sonra ve viral ve diğer bulaşıcı hastalıklar sırasında bağışıklığı iyi bir şekilde geri yükler.
Tarçın
Sinnamaldehit, karakteristik aromasını sinnamaldehite borçludur: sağlık ve metabolik faydalarının çoğu bu maddenin varlığından gelir. Çok sayıda antioksidan içerir (şu anda 40'tan fazla bileşen izole edilmiştir). Sindirimi nazikçe hızlandırır, midede "bükülme" hissettiğinde şişkinliğe yardımcı olabilir, antimikrobiyal özelliklere sahip olduğu için ishale yardımcı olur ve dehidrasyonu önlemeye yardımcı olur. Sindirim sistemindeki candida mantarlarının sayısını azaltır. Kan şekerini dengeleyerek şeker emilimini yavaşlatır
Limon
Su, uçucu yağlar ve diyet lifinin yanı sıra limon şunları içerir: kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, çinko, sodyum, bakır, selenyum, C vitamini, tiamin, riboflavin, niasin, pantotenik asit, A ve E vitaminleri. Sindirim sistemi sağlığını destekler. Uygun sindirimi destekler, mide iltihabını hafifletir ve kabızlığı önler. Kalp Sağlığını Teşvik Eder. Bunu flavonoidleri, C vitamini ve kalp hastalığı riskini azaltabilen bir tür çözünür lif olan pektin nedeniyle yapar. Pektin, karaciğer tarafından üretilen safra asitlerinin atılımını artırarak kötü kolesterolü (LDL) düşürmeye ve iyi (HDL) kolesterolü yükseltmeye yardımcı olur. Kemik sağlığını iyileştirir. Limon kabuğu önemli miktarda kalsiyum, magnezyum, fosfor ve C vitamini içerir. Bu besinlerin tümü osteoporoz, romatoid artrit ve kemik hastalığına bağlı diğer sorunların önlenmesine yardımcı olur. Bağışıklığı güçlendirir.
Kurutulmuş maydanoz
Kuru maydanozun kimyasal bileşimi şunları içerir: beta-karoten, kolin, A, B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, D, E, K ve PP vitaminleri ve ayrıca insan vücudu için gerekli mineraller: potasyum , kalsiyum , magnezyum, çinko, selenyum, bakır ve manganez, demir, molibden, bor ve vanadyum, kalay ve titanyum, kobalt, nikel ve alüminyum, fosfor ve sodyum. Kolelitiazisin önlenmesini teşvik eder, tiroid bezi, metabolik süreçleri kontrol eder, insan dolaşım sisteminin oksijenlenmesine katılır. Antibakteriyel özelliklere sahiptir, bağırsak fonksiyonunu normalleştirir, gücü geri kazandırır ve insan vücudundaki metabolizmayı normalleştirir. Depresyon, iştahsızlık, gastrit, mide ülseri, diş eti iltihabı, kozmetik problemler gibi rahatsızlıkların üstesinden gelmeye yardımcı olur.
Sukraloz
İngiliz şirketi Tate & Lyle tarafından 1976 yılında geliştirilen, içeceklerden unlu mamullere kadar çok çeşitli gıda üretiminde kullanılabilen yoğun bir termostabil tatlandırıcıdır. Sukraloz normal şekerden yapılır ve şekere benzer bir lezzet profiline sahiptir.
Uyarı: Hamileler, kalp rahatsızlığı olan hastalar için uygun değildir,
tansiyon ve çocuklar. Tüm Royal Tea ürünlerini tüketmeden önce lütfen doktorunuza danışınız.
Uyarı: Hamileler, kalp hastaları, tansiyon hastaları ve çocuklar için uygun değildir.

Kullanmadan önce bir doktora danışın.