Doğal Propolisli Bal
119
TL
Çiçek balı ve propolis bazlı bitkisel macun.

İçindekiler: Çiçek balı, Glikoz, Propolis, Keçi boynuzu pekmezi , Zerdeçal, Zencefil kökü, Polen, Ginkgo ağacı yaprakları, Ginseng kökü, Buğday tohumu, Arı sütü.

→ doğal antibiyotik özelliği vardır
→ bağışıklık sistemini geliştirir ve vücudun çeşitli enfeksiyonlarla baş etmesine yardımcı olur
→ metabolizmayı hızlandırır ve vücut yağını azaltırNe zaman ve nasıl içilir?

→ Günde 2 defa 1 çay kaşığı

İçindekiler
Propolis
16 organik madde sınıfından oluşur. Bileşim, amino asitleri, proteinleri, karbonhidratları ve balzamları içeren kokulu bir reçine (toplam kütlenin %50-60'ı) içerir. Ayrıca enzimler, antibiyotikler, A, C, B1, B2, E, PP vitaminleri, yağlı yağlar, eser elementler, flavonlar, flavonoidler, polen (toplam kütlenin %5'ine kadar) ve mum (toplam kütlenin %30'una kadar) kitle). Propolis bakteri ve virüsleri öldürür, büyümelerini yavaşlatır, toksinleri yok eder. Çürüyen hücrelerin saldığı zehirleri etkisiz hale getirir, yenilenme ve iyileşme süreçlerini hızlandırır.
Keçiboynuzu Pekmez
Fibrin, pektin ve lignin, bağırsaktaki patojenik mikroflorayı ortadan kaldırır ve laktobasil oluşumunu destekler. Pektin, sindirim sisteminin mukoza zarlarını sağlığa zararlı ağır metallerden korur. Keçiboynuzu tohumunda hemen hemen hiç yağ yoktur, ancak vücutta sentezlenmeyen yağ asitleri vardır. Tohum lifi şeker emilimini yavaşlatır, kan şekeri seviyeleri yavaş yükselir.
Zerdeçal
Doğal antibiyotiktir , bağışıklık sistemini güçlendirir, beyin fonksiyonlarını iyileştirir, kalp hastalığı, kanser riskini azaltır ve erken bunamayı önler.
Zencefil kökü
C, B1, B2, A vitaminleri, fosfor, kalsiyum, magnezyum, demir, çinko, sodyum ve potasyum içerir. Vücuttaki metabolik süreçleri aktive ederek kilo kaybını teşvik eder
Polen
Arı poleni metabolizmayı hızlandırmaya ve vücut yağını azaltmaya yardımcı olur. Doğal kilo verme sürecine yardımcı olan, vücudun metabolik fonksiyonunu etkileyen ve hücresel düzeyde koruyan faydalı besinler, enzimler, amino asitler bakımından zengindir. Polen, metabolizmayı düzenleyen tiroid bezi için faydalı olan kalsiyum, fosfor, demir, C vitamini ve flavonoidler açısından zengindir. Kolesterolü kontrol eder ve doğal bir antioksidan olan ömrü etkiler. Kalorilerin yakılmasını hızlandıran metabolik süreçlerin uyarılmasını teşvik eder; iştah hissini dengeler ve aynı zamanda doğal bir enerji kaynağıdır ; polen, sindirime sistemine ve metabolizmaya yardımcı olan lesitin bakımından zengindir.
Ginkgo ağacı yaprakları
Beyin aktivitesini uyarır. Sinir hücrelerinin canlılığını arttırır, mikro dolaşımı, hafızayı iyileştirir, bilişsel süreçleri uyarır. Kuru yapraklar 0.3-0.5 konsantrasyonunda flavonlar, flavonoidler, terpenler, proantosiyanidinler, doğal asitler, isorhamnetinin triglikozitleri içerir, antihipoksik, antioksidan özelliklere sahiptir ve ayrıca kan akışını iyileştirir, mikro dolaşımı arttırır ve kan pıhtılarının oluşumunu önler.
Ginseng kökü
Bitkinin kökünde metabolizmayı hızlandıran aktif maddeler vardır. Stresi azaltır, beyin aktivitesini uyarır, beynin bilişsel yeteneklerini geliştirir, yaşlanma sürecini yavaşlatır, verimliliği arttırır ve sinir sisteminin normal çalışmasına katkıda bulunur. Hormonal arka plan normale döner, östrojen ve progesteron yoğun olarak üretilir. Ginseng kökü, osteokondrozu önleyerek eklemlerin durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.
Buğday tohumu
Alzheimer hastalığını, kardiyovasküler hastalıkları, çeşitli akciğer hastalıklarını önler. Vücudun bağışıklık sistemini geliştirmeye ve psikolojik dengeyi korumaya yardımcı olurlar.
Çiçek Balı
Mide suyunun salgılanmasını uyarır, besinlerin gıdalardan emilimini hızlandırır, kas kütlesi oluşturmaya yardımcı olur, sindirimi normalleştirir ve kronik rahatsızlıkları ortadan kaldırır.
Serin ve kuru bir yerde saklayın. Güneş ışığından koruyun.

Uyarı: Hamileler, kalp rahatsızlığı olanlar, tansiyon hastaları ve çocuklar için uygun değildir. Royal Tea ürünlerini kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.